2009. 10. 12. - 22:54

Benkő feleséget keres minden áron!

Benkő feleséget keres minden áron!
Röpködnek a jelzők, alig néhányan maradnak csak közönyösen személye iránt. Van itt minden! Vajon tényleg ennyire megváltozott Benkő, vagy csak színház az egész? Ki lát bele a fejébe? Milyen is? A botrányos... A magányos... A szexéhes...Zseni, vagy őrült?
Benkő DánielRöpködnek a jelzők, alig néhányan maradnak csak közönyösen személye iránt. Van itt minden! Vajon tényleg ennyire megváltozott, vagy csak színház az egész? Ki lát bele a fejébe? Milyen is? A botrányos... A magányos... A szexéhes...Zseni, vagy őrült?. Ezek a szavak a jellemzik leginkább azt a főhőst, akinek valóság show-ja indul október végén az RTL Klub műsorán. S ő nem más, mint Magyarország legbotrányosabb - egyben legtehetségesebb - lantművésze, Benkő Dániel. A művész hónapokkal ezelőtt eldöntötte, hogy feleséget keres magának - ha kell minden áron. Így az RTL Klub egy valóság show keretében lehetőséget ad neki, hogy rátaláljon a Nagy Ő-re!

A lantművész nem csak feleséget szeretne magának, hanem ha úgy alakulna, akkor egy gyermeket is - vagy akár több is szóba jöhet? A műsorban 18 év feletti nők, asszonyok kereshetik a kegyeit az ősz muzsikusnak. Televízió kamerái előtt összesen 17 nővel fog összeköltözni. Ki, mennyire fogja elviselni a lantművész nehéz természetét? Az majd a műsorból kiderül!

A szereplők válogatása már a nyár elején megkezdődött. A pár hét múlva induló adásban nyomonZseni, vagy őrült Benkő Dániel követhetjük Benkő Dániel és a leendő ara-jelöltek mindennapjait, közel 1 hónapon keresztül - ugyanis ennyi ideig lesznek összezárva. A kiszavazások után végül eldől, hogy ki az, aki elnyerheti a lantművész kegyeit, és akit feleségül vesz. A show kreatív főszerkesztője Rubin Kristóf lesz, akit leginkább Ördög Nóri oldaláról ismerhettek meg a nézők...

Dániel egyelőre nem válogat - bármilyen nőt el tudna képzelni a feleségjelöltek között. „Az a lényeg, hogy sugározzon róla a szexualitás, és nem kell bugyira vetkőznie a kamerák előtt ahhoz, hogy a feleségem legyen." - mondta.

A zenész szerint nincs ideális nő - ezt csak a férfiak fantáziája, szerinte ugyanis a hús-vér nők között kell megtalálni az igazit, nem pedig egy „kitalált" nővel együtt élni. Az első adás október 26-án hétfőn, 21:20-tól az RTL Klub képernyőjén! Ha humoros, és néha meghökkentő percekre vágyik, akkor ne hagyja ki Ön se!




GG

Szólj hozzá a fórumon!

Hírlevél feliratkozás

Kérjük, add meg adataidat a hírlevélre történő feliratkozáshoz! A megadott adatokat bizalmasan kezeljük, azokat harmadik félnek át nem adjuk.