2023. 01. 26. - 11:00
Amire csak vágyunk: digitálisan vezérelt zuhanyzás lehet az új módi

A legjobb otthoni terméknek választották a CES 2023 technológiai kiállításon a zuhanyozásban használható digitális szerepelt és vezérlőt.
Az otthon kényelmét fokozó modern termékeket is szép számmal felvonultattak a Las Vegasban január elején megrendezett CES (Consumer Electronics Show) 2023 technológiai tárlaton.
A Kohler Anthem cég digitális szelepe és vezérlése lehetővé teszi a zuhanyozás legfontosabb jellemzőinek személyre szabását: a víz hőmérsékletét és áramlását.
A bemelegítési és szüneteltetési funkciók biztosítják, hogy véletlenül se legyen részünk soha fagyos hideg vizes zuhanyban.

Amire csak vágyunk: digitálisan vezérelt zuhanyzás lehet az új módi
Az Anthem akár 6 zuhanykimenetet vezérel számtalan változatban, beleértve az esőfejet, kézi zuhanyt és testpermetet, amelyek mindegyike egymástól függetlenül állítható.
Mi több, 9 előre megadott beállítás teszi lehetővé, hogy otthonunkban mások is elmenthessék kedvenc zuhanybeállításaikat.
Az egész rendszer integrálható a Kohler Konnect okostelefon-alkalmazással - így a felhasználók nyomon követhetik a zuhanyozás időtartamát és korlátozhatják a maximális vízáramlást a környezetbarátabb zuhanyélmény érdekében.
A technológiai újdonság 400-500 dollár közötti áron szerezhető be, ami jelenleg 140-178 ezer forint. Külön előnye, hogy az Anthem illeszkedik a globális vízvezeték-szabványhoz. Plusz, számos kivitelben elérhető, hogy illeszkedjen a fürdőszoba esztétikájához.
L.A.