2011. 10. 14. - 10:01
Tóth Vera újra jól érzi magát!

Tóth Vera nyugodtan pihenhetett szerettei körében.

A fővárosban van már, de egyelőre nem vállal fellépéseket. Kifáradt, s itt volt az ideje, hogy regenerálódjon testileg és lelkileg szerető környezetben. Igaz, pszichológus is foglalkozott Verával, de ez ma már semmi rosszat nem jelent, inkább szakszerű lelki segítség, hogyan dolgozzuk fel a számunkra nehéz élethelyzeteket.
Most sok dolog a helyére került az énekesnő lelkivilágában, s megújulva tért vissza. Mindenkire ráférne időnként egy hasonló kis elvonulás a világ zajától, s a gondoktól, tennivalóktól. A közvélemény azonban nem olyan jóindulatú, hogy szó nélkül hagyja a hasonló akciókat, itt is elindult a pletykaáradat.
Tóth Vera is döbbenten állt a hírek előtt. Tehát nem kell aggódnunk tovább. Vera rajongói megnyugodhatnak. Tóth Gabi is azon a véleményen van, hogy hagyjon még magának egy kis időt, korai lenne a visszatérés a színpadra. Nem kell semmit sem elsietnie. A családja mellette áll, testvére a szakmai útján is próbálja pótolni a hiányát, sőt édesanyja nyilvánosan beszélt lányáról a tévénézőknek.
-gg-
Tóth Vera énekel!
videó forrása: YouTube, RAJONGO1
Videó forrása: TV2